Süper Teknoloji Meraklısı Olmayan Arkadaşlarınız İçin En İyi Araç Gereçler

Kişisel teknoloji hayatımızı nasıl yaşadığımıza tamamen değişti – fakat bu, herkesin en yeni ve en büyüklerinden dolayı heyecanlandığı anlamına gelmiyor. Hiç şüphe yok ki ailenizde veya sosyal çevrenizde bu tatil mevsiminde bir sürü karmaşık aygıtı takdir etmeyecek birkaç kişi var. Ancak umut vazgeçmeyin. Burada, teknik uzmanlık seviyesine bakılmaksızın hayatınızdaki herkese uyacak mükemmel donanım seçtik.

Amazon Yankı Spotu

Bu Yankı cihazı büyüleyici, akıllı ve kullanımı basittir. Ve yazılımın içine yerleştirilen Alexa beyinleri sayesinde, her zaman daha da gelişiyor.

Tek dezavantajı, aslında Aralık ayına kadar satın alamazsınız, ancak şimdi sipariş verebilir ve Noel için alabilirsin. Zeki hoparlör, video arayan kişi ve alarm saati, zaten evinizde bir gadget yığını bulunmayan birine sağlam bir hediye sunuyor.

Echo tarafından öncülüğe konan bu ses kontrol sistemi , arkadaşınızın veya akrabanızın klavye veya fare ile dolaşmak zorunda kalmaması anlamına gelir ve karmaşık bir kurulum prosedürü bulunmamaktadır. Alexa uygulamasını bir telefona kurdukları sürece Yankı Noktasını kullanabilirler.

Roku Akış Yapışması +

Bir Roku Akış Çubuğu + TV’nize takılır ve Netflix , Hulu, Amazon Video, YouTube, HBO, Showtime, ESPN, Spotify ve daha pek çok şeyle ramble etmeye hazır .

Streaming Stick + ve gelen Roku arayüzü ile gelen tıknaz, renkli uzaktan kumanda sayesinde, cihazı çalıştırmak ve başlamak, başlayanlar için bile sorun olmamalı – tek gereken televizyonda bir HDMI portu. Ve sizin için, hediye alıcı, fiyat çok yasaklayıcı değildir.

Fujifilm Instax Mini 9 Anlık Kamera

Bugünün gençleri bunun farkına bile gelmeyebilir ancak fotoğrafçılık akıllı telefonun 150 yılı aşkın bir süreden önceydi ve Instax Mini 9 daha basit bir fotoğraf çekme ve işleme zamanı geri dönmek isteyenlere uygundur.

Fotoğrafçılar sadece kamerayı açar, kadrandan (güneş ışığı veya kapalı alanlar gibi) uygun bir sahne modunu seçerler ve daha sonra deklanşöre basarlar. Fotoğraf makinesi kameranın gövdesinden anında çıkıyor, Polaroid tarzı, bu nedenle, bir çıngırak altına almak için bir telefon veya dizüstü bilgisayar ile oynamaya hiç gerek yok.

Fotoğraf makinesiyle birlikte bir yakın çekim objektif adaptörü alıyorsunuz ve beş parlak renkte mevcut. Ayrıca bazı fotoğraf kağıdını hediye ile paketlemeyi düşünebilirsiniz .

Karo Mate izci

Fayans Mate izci güzelliği bir gadget gibi fazla hissettirmez olmasıdır. Almak için de ucuz ve Noel çorapına sığacak kadar küçük.

İzleyici tuşlarınıza, cüzdanınıza, çantanıza veya kaybetmek istemediğiniz başka bir şeye iliştirir ve telefonunuzdan etkinleştirildiğinde bir bip sesi çıkarır. Telefonunuz ayrıca Karo Biriminin bilinen son konumunu bir haritada gösterebilir.

Su geçirmez ve toz geçirmez Fayanslar ve biraz ekstra Bluetooth aralığı için, Stil veya Spor sürümüne yükseltebilirsiniz, ancak çoğu insan için standart Çini Eşiği yeterince iyi.

Audio-Technica AT-LP120-USB döner tabla

Teknik olmayan arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza retro tarzda bir kamera verme hakkında konuştık ve dijital müzik çağından birkaç ilave çan ve ıslık ile vinil döner tabla satın alarak aynı şeyi müzikle yapabilirsiniz.

Audio-Technica AT-LP120-USB pikap şimdi LP oynamak yanı sıra modern ekipman bağlayabilirsiniz piyasada birçok rekor oyunculardan biridir. Dahili bir preamp, bir bilgisayarda vinil kaydetmek için bir USB çıkışı ve 33 1/3, 45 ve 78 RPM hızlarını işleme kabiliyeti var.

Spotify ve Apple Music gibi uygulamaları kucaklayan ve kesinlikle MP3’ler için fazlaca önem vermeyen biri için, çağdaş ve geleneksel mühendisliğin mükemmel karışımı

iRobot Roomba 890

Roomba 890 iRobot hattının ortasında oturur, böylece daha fazla ödeme veya gerekirse seri olarak benzer bir cihaz üzerinde daha az ödeyebilirsiniz. Bu model, üçlü temizleme sistemi, halıların kirlenmesini ve kirlenmesini sert yüzeylerden emme ve kirin çoğunun olduğu yerlerde çalışabilen ve buna göre gücü ayarlayan gelişmiş sensörlere sahiptir.

Ortalama elektrikli süpürgenizin gerçekten öne çıktığı yer, evinizin bir katını kendiniz haritalandırmanın yolu ve hatta geri dönüp ihtiyaç duyulduğunda şarj etme yöntemidir. Temiz, ofisteyken telefon uygulamasından programlanabilir.

Bir Cevap Yazın