Reklam ve Sponsorluk

Bilişim Hareketi olarak yol haritamızda yer alan en öncelikli konumuz, bilişim alanında vermek istediğimiz destek ve eğitimlerdir. Bu süreç doğrultusunda farkındalık yaratmak için oluşturduğumuz platformlarımız; Bilişim Hareketi Sözlüğü ve Bilişim Hareketi Blog aracılığı ile Google AdSense reklamları almaktayız. Platformlarımıza gösterdiğiniz ilgi ve etkileşim için şimdiden teşekkür ederiz.

Oluşturduğumuz fon sayesinde ihtiyacı olan okullarımızı tespit ederek bu okulların bilişim alanındaki ihtiyaçlarını gidermek adına çalışmalar yapmaktayız. Yine bu fon aracılıyla etkinlik, buluşma ve eğitim çalışmaları hazırlanmaktadır. Bu çalışmalarımız ile ilgili detaylı bilgilendirmeleri sosyal medya hesaplarımızdan ve blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Bu doğrultuda bizimle irtibat kuran ve hem reklam gösterimi yapmak hem de tanıtım yapmak isteyen kişi ve markalara platformlarımız aracılıyla reklam hizmeti vermekteyiz. Verilen hizmetin bedelini oluşturduğumuz yardım fonuna aktararak ihtiyaç sahibi okullar ile iletişim kurulmaktadır. Yapılacak etkinlik, eğitim vb. çalışmalar içinde gerekli materyal ihtiyaçları karşılanacaktır.

Eğer oluşturulan bu fona destek vermek isterseniz reklam@bilisimhareketi.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Oluşturulan fon ve yapılan yardımlar şeffaflık ilkemiz gereğince üyelerimize bilgi olarak aktarılmaktadır.

Blog yazılarımızda güncel haberleri, platformlar hakkında gelişmeleri ve teknoloji gereçlerinin bilgilerini paylaşıyoruz. Bizim hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz. Facebook grubumuza katılabilir ve gönüllülerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/bilisimhareketitoplulugu/
Facebook Grubumuz : https://www.facebook.com/groups/bilisimedair/
Twitter : https://twitter.com/bilisimeumutol

Bilişim Hareketi olarak bilginin paylaştıkça çoğaldığına inanıyoruz. Bu yolda bize destek veren ve yol haritamızda bizimle birlikte yürüyen herkese teşekkür ederiz.

Bilişim Hareketi Yönetim