Microsoft Paint 3D ile oluşturulmuş yılbaşı reklamı yayınladı

Bildiğiniz gibi Microsoft Paint 3D ürününü yıllardır bildiğimiz Paint uygulamasının yerine koymuş ve çok kullanışlı bir ürün oluşturduğundan bahsetmişti. Sanırız bu ürün gerçekten de başarılı olabilir.

Paint 3D ile şirin canavarlar

Yılbaşı reklamını yayınlayan Microsoft, Paint 3D ile oluşturulan şirin canavarlarına hayat veren bir kızı odak noktası yaptı. Reklamın asıl odağı yeni üründü tabiiki. Videoya baktığınızda gerçekten kaliteli işler çıkartılabileceği görülüyor.

Aşağıda sizlere reklamı aktarıyorum.

Microsoft Paint 3D ürününü Remix3D web sitesiyle bir bütün olacak şekilde yeniden ortaya çıkartmış bulunuyor. Reklamda da görebileceğiniz üzere “daha iyi dünyalar oluşturun” sloganının ardından bizleri Remix3D sitesine davet etmekte.

Sizleri bilmem ama biz ürünü biraz olsun sevdik diyebiliriz. Bakalım ilerleyen süreçte bu ürün ne kadar geliştirilecek ve kabiliyetleri ne kadar arttırılacak. Windows 10 güncellemelerin en iyi özelliklerinden biri olarak gösterilen kalem desteği bu videoda. Ayrıca dokunmatik ekranlardaki performansın da arttığını duyduk.

Bu arada Remix3D uygulamasının VR desteğinin de iyileştirildiğini aktarmak isteriz. İki ürünü tek haberde aktarmak güzel bir his, tıpkı reklamdaki canavarların şirinliği gibi 🙂

Microsoft ile ilgili diğer haberler için tıklayınız.

Serkan Algur

WordPress ve Web üzerine makaleler yazan ve "yazılımcıyım" diye ortada dolanan bir deli :) Birkaç ay içinde taze baba :D

Bir Cevap Yazın