Giyilebilir Klavye: Tap Strap

Tap Strap parmaklarınıza geçirerek kullanabileceğiniz giyilebilir bir klavyedir.Tap Strap parmaklarınızı dijital dünyanızla kontrol etmenizi ve iletişim kurmanızı sağlar.

Parmaklarınıza dokunduğunuzda  veya parmağınızı bastığınızda , telefonunuz, tabletiniz, akıllı saatiniz, akıllı TV’niz, VR / AR kulaklığı veya bilgisayarınızın gibi bir Bluetooth cihazına bir karakter, komut veya imleç konumu gönderilerek yazma işlemi yapan giyilebilir bir klavyedir.

Klavyeye ihtiyaç duyduğunuz tüm cihazlarla (Android, iOS, Mac, Windows PC, akıllı TV’ler vs) uyumlu olarak çalışıyor. Kullanmak istediğiniz cihazla eşleştirerek kullanılabilir duruma gelen Tap Strap, üretici şirketin söylemlerine göre oldukça hızlı çalışıyor.

Tap Strap için herhangi bir el ideal

Sağ ya da sol fark etmez, istediğiniz elinizin parmaklarına geçirerek kullanabileceğiniz giyilebilir klavye, kayışa gömülü sensörler sayesinde  el ve parmak hareketlerinizi izlemesi temeline yatan çalışma prensibine sahiptir.

Mikro USB ile şarj olan cihaz, boş haldeyken 3 saat içinde komple şarj olabiliyor. 4 saatlik yazma ömrü bulunan klavye, ayrıca 72 saat bekleme süresine sahiptir.

Şu an gidip herhangi bir teknoloji marketinden satın alamayacak olsanız da internet sitesini ziyaret ederek ön sipariş verebilirsiniz. Ayrıca firma #TapWithUs olarak bir hashtag başlatmış ve twitter akışını da aşağıdan takip edebilirsiniz.

İnternet Sitesi için lütfen bu linki takip ediniz.


Bir Cevap Yazın