Facebook, Anketlere GIF Seçeneği Ekliyor

Instagram Hikayelerine yeni bir izleyici yoklama seçeneği ekledikten sonra bir ay sonra , ana şirket Facebook artık tüm profilleri ve Sayfaları Facebook anketlerine GIF ve görüntüler ekleyerek daha fazla ilgi yaratacak yeni bir anket seçeneği de ekliyor .
GIF

Facebook kullanıcıları, Gruplar’da, etkinlik sayfalarında ve Messenger’da bir süredir, ancak resim ekleme kapasitesiyle değil daha da önemlisi GIF’lerde basit anketlere erişebildi.

Yeni sistem, Eylül ayında geri dönen seçeneklerin ilk görüntüleri ile bir süre test edildi .

Geliştirilmiş anket seçeneği, bireylerin ve marka Sayfalarının Haber Kaynağında daha fazla dikkat çekmesi için başka bir yol sağlar. Anketler, Facebook Canlı akışlarının sonlarında popülerlik kazandı; yayıncılar Reaksiyonları oy kullanma mekanizması olarak kullandı . Facebook’un önerdiği bir şey .
GIF

Bu Canlı Anketler, artan anket odaklılığı için ilham kaynağı olmuş olabilir; bu yeni ve etkileşimli seçenekler, kullanıcıların kitlenizle bağlantı kurmalarını ve etkileşim kurmalarını sağlayacak basit ve hızlı bir yol sağlar.

Yeni anketler oluşturmak kolaydır – artık, bir durum güncellemesi (masaüstü veya mobil) oluşturmaya gittiğinizde, her alana alakalı bir resim veya GIF ekleyebilme yeteneğine sahip yeni bir anket seçeneği göreceksiniz.
GIF

Bir günün, bir haftanın zaman sınırını ayarlayabilir veya süresini sonsuza kadar bırakabilirsiniz. Bir zaman sınırı belirlerseniz, bu liste gönderide listelenir ve tüm kullanıcılar tarafından görüntülenebilir, katılmaları için ekstra bir itki eklenirken, herkes katılımcı listesine tıklayarak herhangi bir ankete katılanların bir listesini de görebilir (ancak her kullanıcının oylarını nasıl gösterdiğini göstermez).

Bir Cevap Yazın