En Çok Beklenen Dizüstü Bilgisayarlar 2018

Las Vegas’taki Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) 2018, tüketicileri ve işletmeleri etkilemek için dizüstü bilgisayarlardaki en son yenilikleri değerlendirdi.

Büyük duyurular arasında ortak bir tema, dahili 4G LTE özelliklerine sahip “her zaman bağlı” bir makineye verilen önemdi. Bu gelişme, taşınabilirliği artırmanın yanı sıra dizüstü bilgisayarınızı bir tablete dönüştürmenize olanak tanıyan 2. olarak da adlandırılan işlevselliği desteklemenin yanı sıra, teknoloji şirketlerinin dizüstü bilgisayarların ve cep telefonlarının dünyalarını yavaş yavaş ele aldığının bir işaretidir.

Bu, sürekli hareket halinde olan ve akıllı telefonlarının ötesinde tutarlı bir çevrim içi bağlantıya ihtiyaç duyan çalışanlara sahip şirketler için iyi bir haber. CES’de bu tasarıyı uygun bulan beş ürün var ve 2018 yılının başında piyasaya sürülmeleri için takipte olmalısınız

Yayın: Mart 2018

Fiyat: 1,699 dolar

Üstün Özellikler:

  • 8.98 mm inceliği, Ocak 2018 itibarıyla dünyanın en ince laptopu haline geldi
  • Sabit bağlantı için dahili bir Intel XMM 4G LTE içerir

Acer, Swift 7’nin kapatıldığında 8.98 mm kalınlığa sahip olan dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı olduğunu iddia ediyor. Şirket, 8GB RAM ve dahili 256GB SSD sürücüsü eşliğinde 7. Gen Intel Core i7 işlemciye uyacak şekilde tasarımı küçültmeyi başardı. Acer, bu modelin 10 saatlik pil ömrüne sahip olduğunu iddia ediyor. 14 inç ekran full HD dokunmatik ekran. Swift 7’yi hareket halindeyken bile her zaman bağlı tutmak için bir Nano SIM kart yuvası ve eSim özelliği olan Intel XMM 4G LTE bağlantısı sunuyor; böylece bir kablosuz profil indirebilirsiniz.

Yayın: Bahar 2018

Fiyat: 1.299 USD

Üstün Özellikler:

  • Radeon RX ile 8inci Gen Intel Quad Core i7 Vega M GL grafikleri bunu güçlü bir makine yapıyor
  • 15,6 inç UltraSharp 4K Ultra HD ekran

Dell, XPS 15’in 2’si bir arada dizüstü bilgisayarının yeni XPS 13 duyurusunu başlattığını ilan ederek kendini geliştiriyor. Cihaz, 4K Ultra HD ekranın avantajlarından yararlanmak için güçlü işleme ve grafik kapasitesi sunan Radeon RX Vega M GL grafikli yeni 8inci Gen Intel Quad Core i7’yi içeriyor. Dizüstü bilgisayar, ısı iletkenlik düzeylerini artırmak ve cihazın sıcaklığını düşürmek için GORE tarafından ısı yalıtımı ile üretilmiştir. XPS 15, 15 saatlik bir pil kullanımını talep ediyor.

Sanatçılar, tasarımcılar ve diğer reklam öğelerini hedef alan dizüstü bilgisayar, üstün basınç hassasiyeti ve eğimi için Dell’in Premium Active Pen ile uyumludur ve çizim için mükemmel bir hale getirir. Klavye, standart bir klavyenin hissini taklit eden yeni bir maglev teknolojisine sahiptir, ancak daha inceltilmiş bir tasarıma olanak tanır.

Yayın: 18 Mart 2018

Başlangıç ​​Fiyatı: $ 1,369

Üstün Özellikler:

  • Mikro kenar, 4K ekran
  • Corning Gorilla Glass ile güçlü, dayanıklı dokunmatik ekran

HP’nin en yeni Spectre x360 15, 2’si bir arada dizüstü bilgisayar pazarında zorlu rekabet ortamı yaratacak. Corning Gorilla Glass’ın malzemesi sayesinde 15,6 inç’lik dokunmatik ekran 4K’dır ve dayanıklıdır, bu nedenle parmaklarınızla veya kaleminizle sıkça kullanmaya hazırdır.

Spectre x360 15, Radeon RX Vega M grafikli 8inci Gen Intel Core i7 işlemci veya NVIDIA GeForce MX 150 grafikli Quad core 8th Gen Intel Core işlemcileri ile desteklenmektedir. Hızlı şarj teknolojisi, pili Radeon seçeneğiyle 30 dakika içinde yüzde 50’ye, NVIDIA seçeneğiyle 90 dakikaya kadar yüzde 90’a varabilir.

Yayın : 2018

Başlangıç ​​Fiyatı : $ 799

Üstün Özellikler:

  • 20 saatlik pil ömrü
  • Qualcomm Snapdragon işlemci, cihazın 4G LTE’ye bağlı kalmasına yardımcı oluyor

Lenovo, tutarlı performans ve taşınabilirlik üzerinde durarak Mixx 630 2-in-1 dizüstü bilgisayar dünyasını dünyaya tanıttı. Dizüstü bilgisayar, makineyi sürekli bağlı tutmak için bir Qualcomm Snapdragon işlemci ve 4G LTE özelliğine sahiptir. Çıkarılabilir klavye 12.3 inç ekranın, birlikte verilen kalemi izlemek veya çizmek için tablet şeklinde hareket etmesini engeller.

Pil, 4G’ye bağlandığında bile şarjla etkileyici bir 20 saat sürmelidir. Mixx 630, sessiz çalışma için daha küçük, daha az ısı yoğun bir yonga seti tercih eden fansızdır. Lenovo’nun Mixx 360, 2.93 £ ‘lık hafif ve verimli tasarımı ile dizüstü bilgisayar ve cep telefonu dünyalarını birbirine daha yakın hale getiriyor.

Yayın:   2018

Fiyat: TBA

Üstün Özellikler:

  • Ek dokunmatik özellikli dahili S Kalem
  • 2,2 lbs. , en hafif 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlardan biridir.

Samsung’un Notebook 9 Pen, şirketin modern bir 2’si bir arada dizüstü bilgisayar için gereken her önemli özellik ile birlikte gelen Dizüstü bilgisayar serisindeki en yeni yinelemesidir. 8. Nesil Intel Core i7’in yanı sıra 16GB DDR4 RAM’in spor yaptığı Notebook 9 Kalem, şirketin en hızlı dizüstü bilgisayar serisinin bir parçası olduğunun kanıtı olmalıdır.

Adından da anlaşılacağı gibi, en göze çarpan özelliklerden biri dahili S Kalemi Samsung Galaxy şöhretidir. Kalemi klavyenin altındaki yuvasından çıkardığınız anda dizüstü bilgisayar, çizime başlamaya, not almaya veya diğer yaratıcı kullanımlar için kullanmaya hazır olduğunu bilir; bu nedenle uygun programları ve kısayolları başlatır. S Pen, 4,096 basinç seviyesini tanır ve tilt algılama özelliğiyle doğal bir kalem, kurşun kalem veya fırça hissi verir. Ekran görüntüleri oluşturmak için kalemi kullanabilirsiniz.

Bu makalemde sizler için en iyi özelliklere sahip laptopları tanıttım. Umarım faydalı olur ve benim gibi teknoloji meraklılarına bir rehber olabilir.

Bir Cevap Yazın